Tel. 00420 603 538 752

Novinky

Hľadáte vhodný vianočný darček? Ponúkame vám Súpravu Úvod do pradenia na zoznámenie sa so svetom vlákien.
DÔLEŽITÉ ZMENY !
Kolovrátok Traveller sa dočkal svojej novej verzie Traveller 3, čo je ale spojené s tým, že výroba obľúbeného kolovrátku Traveller s dvojitým pohonom bola ukončená a už ho nemožno ani objednať.
Sú k dispozícii nové 4-listové krosná Brooklyn 40 cm.
Vzhľadom na fakt, že Česká pošta zrušila nám dostupné pobočky na Kubelíkovej ulici aj na Námestí Jiřího z Poděbrad, rozhodli sme sa úplne upustiť od využívania služieb Českej pošty. Pretože Zásielkovňa neprijíma balíky dlhšie ako 120 cm a ťažšie ako 10 kg, prosíme vás, aby ste v takom prípade volili dopravu Toptransom alebo nás kontaktovali, aby sme mohli zvoliť pre obe strany prijateľné riešenie.
Už delší dobu pozorujeme rostoucí nespolehlivost fungování e-mailové schránky gmail.com, neboť společnost Google si osobuje právo rozhodovat, co je a co není spam. Roste počet zpráv, které ani nespadnou do spamu, gmail je prostě nedoručí a nepodá o tom žádné hlášení. Proto Vás prosíme, používejte pro elektronickou korespondenci s námi výhradně adresu na doméně dalin-praha.cz (linhartova@dalin-praha.cz).
Máme k dispozici nové soupravy barev na vlnu. Souprava 12-ti barev obsahuje nyní jiné barvy a barvy z dříve prodávané sady si teď můžete koupit jednotlivě. Souprava 3 základních barev se také mírně změnila, princip míchání barev ale zůstává stejný.
Nepřehlédněte zcela novou soupravu čtyř základních barev barevného modelu CMYK, který se používá v počítačových tiskárnách a s jehož pomocí namícháte opravdu jakýkoliv barevný odstín, pokud se rozhodnete do tajů vytváření barev proniknout.
Nové jednotlivé barvy se nyní prodávají pouze v balení po 10-ti a 100 gramech. (19.3.2022)

Pro toho, kdo potřebuje česat velké množství vlny, máme skvělou zprávu. Náš dodavatel zahájil výrobu a prodej elektrické bubnové česačky široké 30 cm, se dvěma nezávislými výkonnými motory. Její dizajn i dokonalé a profesionální zpracování napovídají, že se jedná o naprosto mimořádnou záležitost a tomu, kdo se rozhodne si ji pořídit, nezbývá než gratulovat. (19.3.2022)

Konečně je náš web o něco přívětivější k majitelům mobilních telefonů. Ke spoustě obrázků z minulých událostí nebo kurzů se z mobilu dostanete možná pohodlněji než z počítače. (26.10.2020)

Čas pokročil a díky Facebooku naše Fórum ztratilo svůj původní význam. Proto jsme se rozhodli funkčnost fóra, včetně registrace a přihlašování, z našeho webu úplně vyřadit. Příspěvek o chybách v knize jsme zachovali ve formě krátkého článku.

Jack
Náš dodávateľ Ashford Handicrafts ltd. obnovuje výrobu obľúbených 8-listových krosien Jack s desiatimi podnožami a tkacou šírkou 97 cm.


© DALIN Praha s.r.o., tel.: 603 538 752, +420 274 860 304
sídlo (pošt. adresa): Rezlerova 281, 10900 Praha 10      predajňa: Bořivojova 73, Praha 3
Prístupov: 10097468     e-mail: linhartova@dalin-praha.cz      webdesign: palin8@post.cz
Ďalšie položky menu O nás